YEMEKHANE OTOMASYONU

Gün içinde firmamızda bulunan yemekhaneden faydalanacak personel veya ziyaretçilerin belirlenmesinde, yemekhanede tüketilen öğünlerin aylık, haftalık ve günlük hesaplanmasında yemekhane otomasyonunun önemi büyüktür. Mastercom BilgisayarYemekhane Kontrol Sistemi sizi büyük bir külfetten kurtarır. Ayrıca bu otomasyonda kullanılacak olan malzemelerin teminini de kısa sürede sağlar ve tarafınıza sunar.

Yemekhane kontrol otomasyonu kart okuyucu terminal veya biyometrik tanıma cihazları ile turnike ve benzeri sistemlerin yemekhane maliyetlerini düşürülmesi amacıyla kullanılan sistemlerdir. Sistem yemekhane kontrol programı, turnike, mifare kart okuyucu gibi ana elemanlardan oluşmaktadır.

İster personeliniz olsun isterse de dışardan gelen misafir olsun, yemekhane giriş çıkışlarında kendilerine verilen yemekhane geçiş kartı sayesinde yemekhaneden faydalanan kişilerin tespidi anbean yapılır. Yemekhaneyi kullanmak isteyen kişi kartını göstermek suretiyle turnikeden geçiş yapar. Yemekhane sistemlerinde kartlı geçiş sistemleri kolay kullanım ve hızlı geçiş imkanına sahiptir. Yemekhane düzeninin sağlanmasında insanların sıralı ve kontrollü şekilde yemek yemesine imkan tanır. Kartlı yemek sisteminde yemekhane kartı ve turnike sistemi entegre şekilde kullanılabilir.

Yemekhane kartlı geçiş sistemini her türlü kamu ve özel kurumlar, Firmalar, Fabrikalar, İş Hanları, Ofisler, Plazalar, spor salonları, hastaneler ve otellerde kullanabilirsiniz.